,,Teraz Seniorzy 2023”

Kategoria:

W dniach 17 do 19 marca 2023 r. w ramach projektu socjalnego ,,Teraz Seniorzy 2023” seniorzy uczestniczyli w 10. Posiadach Teatralnych na Orawie. Celem spotkania było pobudzanie zainteresowań kulturą i tradycją regionu. Prezentowane widowiska były różnorodne, wszystkie bardzo się podobały. Seniorzy wrócili do swoich domów bardzo zadowoleni.

Projekt jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego.

 

Projekt psychologiczny „Dbam o swoje zdrowie psychiczne - edycja 2023"

Kategoria:

Fundacja Edukacji Nowoczesnej organizuje kolejną edycję projektu psychologicznego pn.„Dbam o swoje zdrowie psychiczne” – edycja 2023" skierowanego do osób z niepełnosprawnościami oraz ich najbliższych.
 
Do wzięcia udziału w projekcie wymagane są następujące dokumenty:

• Dla osób z niepełnosprawnością – dokument poświadczający niepełnosprawność oraz stopień bądź inny dokument równoważny; formularz zgłoszeniowy.
• Dla osoby najbliższej – dokument poświadczający niepełnosprawność osoby, z którą jest spokrewniona; formularz zgłoszeniowy.

Okres realizacji projektu: 01.01.2023 – 30.06.2023 r.


Więcej informacji pod adresem: https://fen.net.pl/dbam-o-swoje-zdrowie-psychiczne-2023/
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +48 729 835 550

Przejście na emeryturę pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej

Kategoria:

1F6F.tmp„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

                                         Jan Paweł II

 

Z okazji zakończenia okresu pracy zawodowej i przejścia na emeryturę w dniu 24 lutego 2023 roku miało miejsce uroczyste pożegnanie długoletniego pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonce Pani Cecylii Kasprzak.

Pani Cecylia Kasprzak swoją karierę w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jabłonce rozpoczęła 1 czerwca 1990 roku na stanowisku pracownika socjalnego, w 2008 roku pełniła obowiązki Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej, a następnie jako starszy pracownik socjalny niosła pomoc osobom najbardziej potrzebującym.

Przez cały okres swojej zawodowej pracy odznaczała się sumiennością i odpowiedzialnością w wykonywaniu obowiązków. Od zawsze cechowało ją ogromne zaangażowanie.

Pan Wójt Antoni Karlak w pięknych słowach złożył Pani Cecylii Kasprzak podziękowania i słowa uznania za wieloletnią pracę na rzecz drugiego człowieka.

Życzył Pani zdrowia, optymizmu, realizowania własnych pasji i zainteresowań oraz wszelkiej pomyślności na emeryturze.

Do podziękowań i życzeń dołączają się również Dyrektor, a także Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonce.