#ChallengeSerduchodlaKubusia

Kategoria:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonce wspiera małego Kubusia z Podsarnia

Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu Kubusiowi z Podsarnia w walce z chłoniakiem anaplastycznym. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonce wykonali zadanie! Przyjęli nominację od Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu oraz nowotarskiego Klub Seniora+ w Nowym Targu, wsparli charytatywnie akcję #ChallengeSerduchodlaKubusia i nominowali kolejnych.

Zapraszamy do akcji:

  • Urząd Gminy Jabłonka
  • Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce

Zasady:

1) Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.

2) Robimy „zrzutę” i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula”

Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001

3) Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.

4) Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).

5) Na wykonanie zadania są 2 dni.

1 sierpnia zeszłego roku, Kubuś obchodził 2 urodzinki. Miesiąc później stało się coś strasznego - diagnoza – chłoniak anaplastyczny wielkokomórkowy z odczynem białaczkowym (choroba ekstremalnie rzadka) z bezwzględnym wskazaniem do allotransplantacji komórek hematopoetycznych. Od tamtej pory trwa walka o życie chłopca. Kubuś zakończył 6 ciężkich cykli chemioterapii, ale nie osiągnął remisji. Choroba przyspieszyła, stwarzając jeszcze większe zagrożenie.  Szansa na ratowanie Kubusia jest leczenie w klinice w Heidelbergu, ale koszty są bardzo wysokie.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.

Potrzebujemy milionów wielkich serc!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w niniejszą akcję!

sercedlakubusia